MÖBLER / Bord / Matbord 4983738
nr 498 3738
Matbord
England, + 3 ilägg [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 november 2007
kl 16:00:41
650 kr
500 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr